Lion het stadhuis in de lente

Wat is de mooiste boom van 2020?

Publicatiedatum: 
24 aug 2020
Ook dit jaar zijn we op zoek naar de mooiste boom van onze gemeente. Jij bepaalt welke boom dat wordt.

Ook dit jaar organiseert de gemeente de ‘Mooiste Boom’ verkiezing. Er zijn tien bomen genomineerd. Jij bepaalt welke boom het predicaat ‘Mooiste Boom van 2020’ krijgt. Doe je mee?

In onze gemeente staan veel mooie bomen. Grote, kleine, jonge en oude bomen. Het is de derde keer dat de ‘Mooiste Boom’ verkiezing wordt gehouden. Vorig jaar won de plataan voor het station de titel ‘Mooiste Boom van 2019’. Ook dit jaar zijn we op zoek naar de mooiste boom van onze gemeente. Met deze verkiezing wil de gemeente het groen positief onder de aandacht brengen. Bomen zijn onmisbaar en dragen bij aan het beeld van de stad en de dorpen. Ze kennen veel voordelen voor de gezondheid, natuur en het klimaat.

Stem!

Onder alle stemmers worden vijf fruitbomen verloot. Stemmen kan tot en met 7 september via mooisteboom@leeuwarden.nl of via facebook.
Hieronder vind je de lijst met de tien genomineerden.

Bekendmaking:

Vrijdag 25 september wordt de winnende boom bekendgemaakt voor Wethouder Bert Wassink.

pdf Genomineerden mooiste boom 2020 (PDF, 3.16 MB)